Scenariusz Demo

Znajdujesz się na stronie oficjalnego scenariusza dla aplikacji Demo InnerWeb®. Scenariusz ten jest również dostępny w wersji Video na kanale YouTube oraz w zakładce Filmy gdzie jest prezentacja oprogramowania. Wersja tekstowa znajduje się tutaj. Scenariusz przygotowany został przez cały Zespół InnerWeb na przełomie kwietnia i maja 2020 roku tak aby bezpłatnie i w sposób nieograniczony można było testować system elektronicznych pozwoleń na pracę. Uruchom Aplikację i testuj od razu!

Uruchomienie Aplikacji Demo InnerWeb®

Instalacja Aplikacji

Rejestracja Konta w Aplikacji Demo InnerWeb

Instrukcja Logowania:

Podczas rejestracji konta na naszym serwerze powstanie wirtualny zakład przemysłowy o nazwie Twojej firmy, w którym wraz z Twoimi współpracownikami możecie się poruszać. Dane Twojego konta są powiązane z pierwszym członem adresu e-mail. Jest to zatem jedyna informacja jaką potrzebujemy aby można było logować się do InnerWeb. Na Twój adres e-mail wysłany został link aktywacyjny z prostym hasłem do logowania. Informacje umieszczone w tej wiadomości e-mail są bardzo ważne ponieważ zawierają kody QR lokalizacji, które występują w scenariuszu. Zastępują one w wersji demonstracyjnej sygnały dochodzące z sieci radiolatarni BLE, które pozwalają na określanie lokalizacji na terenie całego zakładu w pełnej wersji InnerWeb®.

Zadania do wykonania:

Podstrony Zadań są połączone z odpowiednikiem scenariusza w wersji Wideo. Zapoznanie się ze szczegółami pozwoli Ci zrozumieć jak dokładnie wygląda i działa oprogramowanie InnerWeb w pełnej wersji. Jakie są dostępne funkcje i możliwości. Testując samemu poznasz jedynie zakres możliwości Demo a nie całego systemu.

Z Pozdrowieniami od Zespołu InnerWeb