Zapraszamy do zapoznania się z wideo-prezentacją, w której zawarte zostały informacje dotyczące systemu InnerWeb. Po obejrzeniu tego materiału dowiesz się jak przeglądać i interpretować informacje dotyczące Mobilnego Pozwolenia Na Prace.

Nasza Wideo – Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

– naszych urządzeń iBeacon ( małe urządzenia bezprzewodowe), których technologia pozwala na transmisję sygnału radiowego o częstotliwości 2,4 GHz do znajdujących się w zasięgu smartfonów, tabletów oraz aktywnych kart. Obrazowo można je porównać do latarni morskiej wysyłającej intensywny sygnał w regularnych interwałach czasowych. iBeacony funkcjonują dzięki technologii BLE (Bluetooth low energy), co jest istotne z dwóch powodów, po pierwsze transmitują fale radiowe, które bez problemu pokonują przeszkody w postaci ścian. Po drugie, BLE jest bardzo ekonomiczne, pozwala na wydłużony czas pracy baterii, w przeciwieństwie do klasycznego Bluetooth. Lista urządzeń obsługujących urządzenia beacon jest stale rozszerzana.

– telefonów Hammer Iron3 LTE, które skonfigurowane zostały przez Naszą firmę w taki sposób, aby dzięki naszej aplikacji tworzyły samo w sobie narzędzie do pracy.

InnerWeb® Sp. z o.o

Strona główna

e-mail: