Wizualizację innowacyjnego respiratora pneumatycznego InnerWeb BreathBox przeprowadzono w programie Inventor 2021 przy użyciu funkcji prezentacji opartej na bardzo dokładnym modelu respiratora złożonym z ponad 420 elementów. Poszczególne szczegóły są bardzo dokładnie odwzorowane, co daje bardzo przybliżony model zespołu w stosunku do rzeczywistego prototypu. Urządzenie jest całkowicie mobilne i wymaga jedynie zasilania sprężonym powietrzem. Zdjęcie w miniaturze pokazuje butlę z azotem wykorzystywaną jako źródło zasilania. Butla tlenowa symuluje możliwość regulacji stężenia tlenu w komorze powietrznej, z której podawana jest wstępnie ustawiona objętość powietrza pacjenta (respirator typu VCV).

www.breathbox.pl - Strona Respiratora z Modelem Rozszerzonej Rzeczywistości

 

Nasza Wideo - Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

- Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.pl/

e-mail: [email protected]

Zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawego reportażu o InnerWeb®, który powstał dzięki współpracy z firmą goPL. Przedstawia innowację w skali światowej o nazwie InnerWeb®, która zmieni oblicze Przemysłu. Portal goPL, który porusza tematykę nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych na polski rynek, jak również inwestycji przekładających się na zrównoważony rozwój kraju, zaprezentował nasze genialne rozwiązanie .Przedstawiają najlepsze przykłady współpracy na linii nauka-biznes-samorząd. Wydawcą programu goPL jest Centrum Inteligentnego Rozwoju

https://www.gopl.tv/

Nasza Wideo - Prezentacja zrealizowana została przy użyciu:

- Interaktywnego flipcharta Flip 2 (FL!P) marki Samsung, który świetnie nadaje się do różnego rodzaju prezentacji, szkoleń. Oprogramowanie jakim dysponuje Flip 2 ułatwia komunikację z urządzeniem oraz pozwala na bardzo szybkie udostępnianie ważnych treści jakie na nim tworzymy.

InnerWeb® Sp. z o.o

https://innerweb.pl/

e-mail: [email protected]

Witam Cię Serdecznie


Jesteś w miejscu w sieci, które skrywa postęp technologiczny w przemyśle, powstały teraz, w 2019 roku.
Nazywam się Marcin Worecki i reprezentuję firmę WIP.

Stoisz przed drzwiami do naszej sieci, którą nazywamy InnerWeb.
Będę Twoim przewodnikiem.Oprowadzę Cię i opowiem o tym co stworzyliśmy dla światowego przemysłu.
Poniżej jest adres do mnie na wypadek chęci skontaktowania się ze mną.

e-mail: [email protected]

 

Ja również proszę Cię o kontakt. Twój e-mail jest kluczem, który wpuści Cię do naszej sieci.
Dam Ci znać jak powstanie nowa usługa lub wprowadzimy zmiany w wglądzie naszego produktu. Oferuję też swój czas aby odwiedzić Cię i obejrzeć Twoje hale produkcyjne, porozmawiać, złożyć ofertę.
Bardzo miło mi Cię poznać. Zapraszam – wejdźmy do środka.

 

Marcin Worecki CEO & Founder

https://www.linkedin.com/in/marcin-worecki-605253147/

 

World Industry Programming "WIP" Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, 43-300, Poland

ul. Piłsudskiego 7

KRS: 0000776797

NIP: 937-27-20-511

REGON: 382833296

"It is good to be in touch."

Zapraszamy do obejrzenia video- relacji firmy InnerWeb® , która brała udział w konferencji "Inżynier XXI wieku".

World Industry Programming "WIP" Sp. z o.o 

www.innerweb.pl

e-mail: [email protected]

InnerWeb jest udokumentowaną innowacją w skali światowej, na którą składa się:

 • rozległa sieć radiolatarni BLE, która swoim zasięgiem obejmuje cały zakład przemysłowy
 • autorskie oprogramowanie, które obejmuje ochronę PRZED-pożarową, chronioną wnioskiem patentowym w Europejskim Urzędzie Patentowym
 • nową Kulturę Pracy wdrażaną przez serię szkoleń dla pracowników w różnych działach 

Usługa instalacji transformuje zakład przemysłowy do miana "Smart Factory" (iFactory), które posiada:

Przygotowanie do wspólnej podróży

 

Witam Cię serdecznie.

Dziękuję, że do nas dołączyłeś.       

Zacznę od kwestii organizacyjnych.

Aby jasno zrozumieć jak InnerWeb działa w Przemyśle 4.0 chcę abyś oglądał te nagrania z perspektywy zakładu przemysłowego.

To znaczy, zostań przedstawicielem najwyższego kierownictwa, który obecnie zarządza Twoją fabryką.

 

Perspektywa Współpracy:
Twój zakład Twoje wsparcie

 

Drugą perspektywę, z której będę korzystać, to firmy zewnętrzne.

Kiedy będę mówił o nich, będzie to odnosiło się do Twojego utrzymania ruchu, a także do wszystkich firm zewnętrznych, których używasz do utrzymania produkcji w ciągłym ruchu.

 

Dobre Pytanie:
Dlaczego miałbyś skupić swoją uwagę na mnie?

 

Moim zadaniem jest połączenie Twojego zakładu i firm zewnętrznych razem:

 • maksymalizując bezpieczeństwo i higienę pracy,
 • maksymalizując wydajność,
 • poszerzając monitoring,
 • zmniejszając koszty,
 • zmniejszając ilość czasu poświęcanego na biurokrację po obu stronach,

  dzięki e-Pozwoloniom na Pracę,

 • otwierając dostęp do nowych danych i informacji,
 • udostępniając przeszukiwanie zawartości sieci goolokalizacyjnej InnerWeb,
 • poprawiając obecną ochronę przeciwpożarową.

Dobrze świetnie. Jesteś gotów.

Przejdźmy dalej do historii.

Pierwszy raz gdy dotknąłem Twojego świata

 

Czy pamiętasz jak pracowało się kiedyś?

Na początku XXI wieku gdy jeszcze studiowałem Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice Śląskiej w Gliwicach uczęszczałem na praktyki. Udało mi się znaleźć firmę, która pracowała dla Ciebie służąc m.in. w zakresie budowy, napraw, modernizacji maszyn, relokacji linii produkcyjnych. Początkowo pracowałem w biurze konstrukcyjnym zajmując się modelowaniem maszyn i urządzeń. Chciałem więcej. Zdecydowałem się w okresie wakacyjnym na pracę w tej firmie aby przyjrzeć się bliżej środowisku pracy, w którym przyjdzie mi pracować w przyszłości.

 

Na początku:
Rozpoczynanie pracy było łatwe

 

Pamiętam z jaką łatwością firmy zewnętrzne brały się za realizację pracy, którą im zlecałeś. Na zakład wpuszczał ich strażnik, który dobrze wiedział kto może zjechać, a kto jest obcy. Po dotarciu na miejsce przynosiło się narzędzia i kontynuowało prace instalacyjne. Zależało wam na procesie produkcji. O bezpieczeństwie pracy wiedział każdy i uwaga skierowana była zawsze na bezpośrednim ryzyku.

 

Przez te lata:
Ewolucja Pozwoleń na Pracę

 

Mało kto dbał wtedy tak bardzo o poziom hałasu, wszystkie aktualnie stosowane środki ochrony osobistej, całą masę pozwoleń i formularzy zezwalających na pracę i na wszystkie procedury, które powstały przez te lata aby podnosić standardy bezpieczeństwa. Na przestrzeni tych lat współtworzyłeś obecny system organizacji pracy, którego celem jest najwyższy standard bezpieczeństwa.

 

Pomysł InnerWeb:
Przyczyna jego powstania

 

Obserwując ten proces zastanawiałem się przez kilka ostatnich lat jak przerwać tę niekorzystną zależność. Chodzi o to, że zwiększanie poziomu bezpieczeństwa było ściśle związane z ilością uwagi jaką należy zabrać zarówno Tobie jak i firmom zewnętrznym w procesie organizacji pracy. Więcej pozwoleń, formularzy, procedur równa się większemu poziomowi bezpieczeństwa.

 

Rozwój Idei InnerWeb:
Proces Organizacji Pracy

 

Zastanawiałem się jak to zmienić. Jak dokonać postępu i oderwać się od tej zależności dokonując zwiększenia poziomu bezpieczeństwa poprzez znaczną redukcję ilości uwagi jaką musicie poświęcić aby zachować obecne standardy pracy. Dopiero dzięki najnowszym technologiom, powstała pionierska instalacja InnerWeb, która przełamuje to co było, otwierając przed nami nowe możliwości. 

Dobrze. Chodźmy dalej.

Wynik procesu recyklingu

 

Proszę wejdźmy dalej do środka.

Ta ogromna hala, w której się obecnie znajdujemy to magazyn odpadów zmarnowanego czasu. Prace nad rozbudową w tej części ciągle trwają. Dobudowywane są kolejne hale aby móc pomieścić czas, który napływa wprost z zakładów przemysłowych z całego świata. Zebrana tutaj materia z okresu poprzedniej rewolucji przemysłowej jest obecnie przetwarzana przez InnerWeb. W wyniku tego procesu otrzymuje się dodatkowy czas, który możesz wykorzystać do pracy nad swoimi aktualnymi projektami czy też zaległościami, które odkładasz na później.

 

Wyjaśnienie:
Powstanie zmarnowanego czasu

 

Z naszych doświadczeń wynika, że organizacja jednego pozwolenia na pracę w postaci formularza wymagającego autoryzacji kilku osób zajmuje średnio 26 minut czasu. Jednak łączny czas poświęconej uwagi wszystkich osób po Twojej stronie i firm zewnętrznych to prawie 1,5 godziny. Doliczyć należy także ich czas spędzony na oczekiwaniu na rozpoczęcie pracy.

 

Bezwładność systemu:
Codzienne czynności

 

Ile dziennie prowadzonych jest prac u Ciebie na hali? W zakładach przekraczających powierzchnię 30000 m2 znaczące stają się też odległości podczas przemieszczania się w organizacji każdej pracy. Przeszkodą też stają się Twoje obowiązkowe poranne spotkania, o różnych porach i w różnych miejscach zakładu, podczas których firmy zewnętrzne muszą zaczekać.

 

Pomijając codzienne przeszkody:
Wydajne działanie systemu InnerWeb

 

W okresie postoju gdzie liczba osób autoryzująca prace jest ograniczona a ilość prowadzonych prac znacznie wzrasta można zauważyć jak do tego miejsca napływają kolejki zmarnowanego czasu, który piętrzy się aż pod dachem hali. Problem ten w mniejszym lub większym stopniu dotyka Ciebie. InnerWeb redukuje całkowitą ilość poświęconego czasu na organizację pozwoleń o 92%. Jednak to nie tylko dzięki temu będzie narzędziem należącym do Twoich najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Dobrze. Przejdźmy dalej.

Charakterystyka iBeacon-a

 

Zatrzymajmy się tutaj na chwilę.

Ten niewielki radionadajnik jest latarnią w InnerWeb. Działa w technologii BLE czyli Bluetooth Low Energy i rzeczywiście potrafi działać przez kilka lat bez potrzeby wymiany baterii. Zasilany jest bateriami AA wyprodukowanymi na potrzeby przemysłu. IBeacon działa na częstotliwości 2,4 Ghz czyli na tej co np. sieć WI-FI.

 

To publiczne pasmo więc:
Jest nieszkodliwe dla Twoich maszyn

 

Jak się okazuje technologia bluetooth może działać w zasięgu ok. 1m, 10m oraz nawet 60m w zależności od ustawień. Przyzwyczailiśmy się do Bluetooth o zasięgu 10m, który zapewnia połączenie między telefonami, komunikacje ze smartwatchem czy też działanie bezprzewodowej myszki do komputera.

 

Sygnał iBeacon jest:
Bardzo słaby i pojawia się rzadko

 

Sieć InnerWeb działa na tych parametrach, które zapewniają znacznie większy zasięg. Dzięki temu cały obszar monitorowanej hali jest w zasięgu naszej sieci. Aplikacja InnerWeb na smartphonie jest w stanie określić swoją pozycję na zakładzie nawet w trybie offline dzięki odebranym sygnałom z kilku latarni.

 

Gęstość sieci:
Przydzielony sygnał dla każdej maszyny

 

Korzystne jest to, że sieć InnerWeb umiejscowiona jest pomimo swojego zasięgu co kilka metrów. Każda maszyna bowiem jest potencjalną lokalizacją miejsca pracy, które reprezentuje radionadajnik. InnerWeb przechowuje historię prowadzonych prac dzięki adresowi danej latarni. Gęstość sieci zapewnia też większą dokładność geolokalizacyjną.

 

Sytuacje losowe:
Uszkodzone i nieczynne iBeacon-y

 

W przypadku uszkodzenia jednego z radionadajników lub wyczerpania się baterii sieć InnerWeb będzie nadal działać. Wzrost liczby nieczynnych latarni zmniejsza dokładność geolokalizacyjną w czasie. Jednym z parametrów serwisowania sieci InnerWeb na przestrzeni czasu jest właśnie ustalenie między nami na jakim poziomie sprawności ma działać sieć. W większości przypadków 90% sprawności może być informacją dla nas aby przyjechać do Ciebie i naprawić usterki. To trochę tak jakby sąsiednie latarnie cały czas wspierały się wzajemnie w sieci InnerWeb.

Przejdźmy dalej.

Wszystkie komponenty InnerWeb

 

Podejdźmy do makiety.

Tutaj widać dokładnie jak zbudowany jest InnerWeb. Widzimy przekrój Twojego zakładu wraz z wszystkimi liniami produkcyjnymi, magazynami, specjalistycznymi pomieszczeniami, powierzchnią biurową i socjalną. Przy każdej maszynie widzisz czarny punkt, który reprezentuje mały radionadajnik bluetooth, zwany iBeacon. Wysyła on bardzo słaby sygnał naśladujący latarnię morską, na morzach, którymi są Twoje hale.

 

Zakład przemysłowy:
Ocean możliwości

 

Te czerwone punkty wewnątrz tej sieci to urządzenia mobilne typu smartphone Twoich pracowników i firm zewnętrznych. Można porównać je do statków, które pływając po morzach a swoją lokalizację określają na podstawie obserwacji sygnałów, które docierają z latarni dookoła.

 

Informatyka Przemysłowa:
Sprzęt i Oprogramowanie

 

Na tych urządzeniach mobilnych zainstalowane jest nasze oprogramowanie InnerWeb, które stanowi swoistą całość. Nad makietą zakładu widzicie też te białe chmurki, które reprezentują główny serwer InnerWeb. To właśnie w nim zawarta jest cała logika systemu, która monitoruje to co dzieje się wewnątrz.

 

Za sprzętem i oprogramowaniem:
Nowy wgląd na pracę

 

Pomijając kwestie związane z siecią iBeaconów, smartphonami i oprogramowaniem powinniśmy również pamiętać, że InnerWeb reprezentuje nową kulturę organizacji pracy. W ramach tej instalacji wymagane jest również przeprowadzenie stosownych szkoleń dla tych pracowników, którzy obecnie współdzielą proces organizacji pozwoleń na pracę oraz wszystkich tych, którzy będą korzystać z nowych możliwości systemu.

 

Wdrożenie systemu InnerWeb zawiera:
Siedem różnych szkoleń

 

Każdy dział Twojego zakładu, będzie stosować na codzień inne funkcje jakie daje InnerWeb, dlatego szkolenia te będą przeprowadzone w odpowiednio dobranych grupach.

Przejdziemy teraz do podziemi aby przyjrzeć się jak działają poszczególne elementy wdrożenia InnerWeb.

Proszę tędy.

Showing 1–24 of 31 results