Sektor produkcyjny

Największe problemy związane z procesem zarządzania produkcją są związane z brakiem wiedzy na temat rzeczywistego stanu realizacji zleceń na hali produkcyjnej.

Dzieki rozwiązaniu InnerWeb masz dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów z poziomu urządzenia mobilnego. Potrzebujesz sprawdzić opis technologii produkcji? lub skorzystać z dokładnego opisu prac? Wszystko masz w zasięgu ręki. Aby sprawnie zarządzać produkcją warto mieć przy sobie dokładny opis zasobów – maszyn, narzędzi czy ludzi biorących udział w danej pracy. Ta wiedza może się okazać kluczowa w późniejszych etapach planowania, realizacji i raportowania.

Pozwól sobie na automatyczne określanie położenia oraz monitorowanie przepływu narzędzi, pojazdów czy osób. Angażowanie pracowników w czasochłonne poszukiwanie tych rzeczy powoduje, iż marnują oni czas, który można by wykorzystać bardziej produktywnie. InnerWeb pozwala na natychmiastową lokalizację towaru czy pracownika, dzięki czemu pracownicy mogą skupić się na wyznaczonych zadaniach, które wymagają ich obecności.

Monitoring lokalizacji osób na terenie przedsiębiorstwa pozwala na szybszą reakcję w przypadku wejścia pracownika do strefy zagrożenia lub opuszczenia swojego miejsca pracy. Gdy połączymy tą funkcję ze śledzeniem pojazdów i maszyn możemy uniknąć niebezpiecznych wypadków. System InnerWeb pomaga monitorować, czy pojazdy poruszają się wyznaczoną trasą oraz zachowują wszelkie niezbędne zasady bezpieczeństwa. Pozwól sobie na stałą kontrolę i pozyskiwanie informacji o problemach w procesach produkcyjnych czy logistycznych. Bieżące monitorowanie to kluczowe rozwiązanie pomagające na optymalizację kosztów i wzrost jakości wykonywanych usług.